UYO İnşaat olarak, 1998’den Bu güne , Seramik sektöründe Ticari Hayatımızı Sürdürmekteyiz. EGE SERAMİK ,EGE VİTRİFYE  olan ana bayimiz ECA, SEREL, NEWARC, ORKA ,WEBER gibi bir çok markanında yetkili satıcısıdır.

Günümüzde gelişen teknoloji  ve ürün çeşitliliği göz önünde bulundurularak 2019′ da ticari hayatımızda online mağazamız olan UYO.COM..TR ille genişlik kazandırdık.  20 yıla yakın tecrübemizle, alanında bilgili ve deneyimli kadromuzla yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye devam ediyoruz. İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan mağazamıza gelerek Ege Seramik markalı ürünleri canlı ve sergilenmiş şekilde görebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz alışverişlerinizi ekran karşısından internet mağazamız aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri evlerinize ve yaşam alanlarınıza uygun döşeme seçenekleri belirleyerek memnuniyetinizi üst seviyelere çıkarmaya özen gösteriyoruz.

Beğendiğiniz ürünün döşeneceği alanın ölçülerini alışveriş esnasında belirttiğiniz taktirde bu hizmeti size ücretsiz sunuyoruz.Satın aldığınız ürünleri anlaşmalı nakliye firmalarıyla uygun fiyatlara kapınıza kadar teslim ediyoruz. Nakliye ücreti ödemek istemeyen müşterilerimiz için, satın aldıkları ürünleri depomuza gelerek doğrudan depodan teslim alma seçeneğini de sunuyoruz.